محل لوگو

5 روش طبیعی برای تنگ کردن مهبل شما


تنگ کننده واژن

نکته خوب این است که روش هایی برای بازگشت مجدد واژن تنگ وجود دارد. بسیاری از خانمها برای سفت کردن دیواره های واژینال تصمیم می گیرند که جراحی پلاستیک ولوواژینال و جراحی واژن طراح انجام دهند و این روش درمانی می تواند خطرات سلامتی داشته باشد. چند روش طبیعی وجود دارد که به شما کمک می کند تا واژن در خانهتنگ تر شود.

ژل تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها

Pulse.com.gh 4 روش طبیعی برای سفت کردن مهبل شما به ارمغان می آورد

1. یوگا

یک نکته مفید در مورد چگونگی سفت کردن واژن در طبیعت ، انجام یوگا است. حرکات آرام در یوگا می تواند به شما در تقویت دیواره واژن ، عضلات لگن و کل عضلات بدن کمک کند. فقط این تمرین ساده را در خانه انجام دهید.

2. رژیم غذایی سالم

نکته مؤثر در مورد سفت کردن مهبل شما از طریق مداخله تغذیه ای است. یک رژیم غذایی سالم کف لگن شما را تقویت می کند. ماهیچه لگن را به طور روزانه به طور صحیح تغذیه کنید تا از ترمیم مناسب آن اطمینان حاصل شود. وعده های غذایی غنی از استروژن طبیعی مانند هویج ، سیب ، سویا ، دانه کنجد و بسیاری دیگر مصرف کنید.

بخوانید: 10 دلیل اینکه مرد شما نتواند نعوظ را حفظ کند

3. مخروط واژن

یک روش طبیعی عالی برای تقویت دیواره واژن شما با مخروط واژن است. این مخروط ها با وزن های مختلفی که به آنها متصل شده است ، ارائه می شوند. این تمرین که باید دو بار در روز به مدت 15 دقیقه انجام شود ، شامل کشیدن یک مخروط در داخل است ، با شروع سبک ترین مخروط به راحتی می توانید آن را نگه دارید و آن را با سنگین تر جایگزین کنید تا عضلات لگن شما تنگ شود.

4- تمرین کگل

ثابت شده است که تمرین کگل به طور موثری به زنان کمک می کند تا سفتی گم شده خود را بازیابی کنند. این نوع تمرینات عضلات کگل را که از کف لگن شما پشتیبانی می کند هدف قرار می دهد و پایه واژن را تشکیل می دهد.

5- خرید ژل تنگ کننده

تنگ بودن واژن خود را دوباره احساس کنید !
این بسته ژل تنگ کننده واژن اکائو حاوی 5 عدد اپلیکاتور مجزا برای هر چه جمع تر کردن واژن بانوان برای بالا بردن اعتماد بنفس و لذت جنسی بیشتر است .

امکان خرید به صورت تکی هم وجود دارد با شماره 09014141403 تماس حاصل فرمائید
ژل تنگ کننده واژن آکائو به شما کمک می کند تا از بین رفتن خاصیت ارتجاعی و گشادی واژن ناشی از زایمان ، تغییرات هورمونی و پیری را معکوس کنید. بدون عمل جراحی یا دارو ، واژن را از هر زمان طبیعی تنگ تر و طبیعی تر کنید. ترکیبات اصلی ژل تنگ کننده واژن Acao داخل اپلیکاتور ، قرنهاست که توسط زنان سراسر دنیا بسیار دقیق انتخاب شده و مورد استفاده قرار گرفته و سفتی واژن را ترمیم می کند.اگر پوستی حساس دارید و نمی توانید از ژل موضعی یا کرم استفاده کنید ، ژل تنگ کننده واژن آکائو Acao intra یک گزینه عالی مناسب برای بدست آوردن یک روش آسان ، ایمن ، راحت و بسیار مؤثر برای تنگ کردن واژن و بهبود سلامت کلی واژن در هنگام بهبود است .

تنگ کننده واژن طبیعی
از مهمترين خواص اين دارو که موجب محبوبيت آن شده است تنگ کردن واژن بطور باورنکردني و افزايش لذت جنسی در بانوان و رفع افتادگی رحم مي باشد. ژل تنگ کننده واژن اکائو خواص زيادي داشته که از آن جمله از بين بردن عفونتها و باکتريها، از بين بردن خارش و بوي بد واژن، ايحاد تعادل در ترشحات زنانه، بالا بردن ميل جنسی زنان و …می گردد .

ژل تنگ کننده واژن
امروزه داروهاي شيميايي ، ژلها و کرمهاي متنوعي به منظور تنگ کردن واژن و افزايش لذت جنسی بانوان در بازار وجود دارد که بي ترديد استفاده از اين ژلها بدون عوارض نمي باشد، ضمن اينکه نتيجه استفاده از اين داروها موقت است و براي هر بار نزديکي بايد از اين ژلها و کرمها استفاده شود. در صورتي که ژل تنگ کننده واژن اکائو به علت اينکه١٠٠% از دل طبيعت گرفته شده هيچ عوارضي را در پي نخواهد داشت. ضمن اينکه نتيجه استفاده از آکائو در مقابل داروهاي شيمايي ۱۰۰۰ برابر بهتر خواهد بود و از همه مهمتر اين که خواص اين دارو تا حداقل ۱۵ روز پس از استفاده همانند روز اول باقي مي ماند و پس از مدتي ،نیازی به استفاده از خود اکائو نمی باشد.

مطمنا پس از مصرف این ژل هفت گیاه تنگ کننده ، شریک جنسی شما از رابطه بسیار راضی خواهد بود و واژن تنگ شما می تواند تا چندین رابطه پایدار بماند .

بوجود آوردن اعتماد به نفس
از داشتن یک زندگی جنسی بهتر لذت ببرید و احساس خوبی داشته باشید با دانستن اینکه واژن شما تمیز و سالم است. ترکیبات طبیعی منحصر به فرد ، قدرتمند ، با کیفیت بالا Acao نه تنها باعث از بین رفتن خاصیت ارتجاعی می شود بلکه به لطف خاصیت ضد باکتریایی آن ، ترشحات واژن و بو را نیز از بین می برد ، روانکاری را بهبود می بخشد و باکتری های مضر را از بین می برد.

100٪ طبیعی

خواص ژل تنگ کننده واژن داخلی و ترمیم کننده Acao از فرمول منحصر به فرد آن ناشی می شود که حاوی ترکیبی از 100٪ مواد خالص ، طبیعی ، منحصر به فرد ، استخراج شده از گیاهان نادر ، بسیار دقیق و منتخب است که قرن ها توسط مردم چین مورد استفاده قرار گرفته است. از داروهای خانگی و یا محصولات مبتنی بر مصنوعی که باعث سلامتی شما می شوند استفاده نکنید.

بهداشتی

اجازه ندهید عدم تعادل واژن مانع سبک زندگی شما شود. روزانه 74٪ از زنان مسائل واژن را تجربه می کنند. با استفاده از ژل سفت کننده واژن Acao نه تنها از عفونت ها و خشکی واژن جلوگیری می کنید ، سلامت ، تن و قدرت در مهبل را احیا می کنید بلکه خارش واژن را نیز تسکین می دهید و به احیای باکتری های واژن “خوب” کمک می کنید.

مناسب برای همه سالها

پیری ، زایمان ، تغییرات هورمونی ، ضعف در عضلات ، تمرینات ضربه زیاد ، چاقی ، سرفه مزمن می تواند منجر به ناراحتی ، آرام شدن عضلات واژن و تحریک شود. ژل سفت کننده طبیعی Acao در همه این موارد و برای خانمها در هر سنی کار می کند.

تنگ کننده واژن گیاهی و مواد تشکیل دهنده :

ژل تنگ کننده واژن گیاهی ژل تنگ کننده واژن دائمی بانوان آکائو (1 جعبه)ژل تنگ کننده واژن گیاهی

سوفورا
سوفورا Sophora قرن هاست که برای از بین بردن بو و پاک کردن مهبل (واژن) به منظور حفظ سلامت و تمیز آن مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده به عنوان داروی قابض به دلیل خاصیت سفت شدن واژن و کاهش مخاط واژن مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای کاهش خارش عفونت واژن استفاده می شود.

سالویا

این گیاه از گیاهان دارویی است که به اعتقاد وی گونه ای بومی اروپا است که در طول تاریخ به عنوان یک گیاه دارویی بسیار مورد تحسین قرار گرفته است. خواص قابض دارد. به لطف خاصیت قابض آن ، عضلات دیواره واژن ، تن و قدرت در مهبل را تقویت می کند. این ماده به عنوان یک آنتی اکسیدان از این طریق با سفت کردن پوست که به دلیل فعالیت رادیکالهای آزاد موجود در بدن ، ممکن است باعث افتادگی شود ، عمل می کند. این گیاه همچنین به دلیل خاصیت ضد باکتریایی ، ضد قارچی و ضد عفونی کننده آن برای جلوگیری از عفونت با از بین بردن باکتری های مضر استفاده می شود. علاوه بر این به حفظ سلامتی کلی واژن و رحم کمک می کند.

بورنول
خرید ژل تنگ کننده واژن


دانه های بورنول یکی از گیاهان بسیار پر ارزش و بسیار نادر چینی بومی است. بینگ پیان (Borneol Flakes) به طور گسترده توسط نسل پزشکان در چین باستان مورد مطالعه و استفاده قرار گرفته است. به دلیل داشتن توانایی عالی در زایمان در ترانس درمال به عنوان یک درمان کمکی برای انواع شرایط بسیار محبوب است. در ضمن تقویت اثرات درمانی آنها به دفع سریع مواد توسط مهبل کمک می کند. همچنین دارای خواص ضد باکتری ، ضد التهابی و تسکین دهنده درد است.

Peony چینی
Peonies از حدود 900 قبل از میلاد مسیح در چین کشت می شود. گل صد تومانی یکی از قدیمی ترین روش های درمانی در طب سنتی چینی است. این ماده به عنوان یک تونیک ، با تحریک جریان خون به واژن ، و همچنین برای خاصیت قابض آن که به انقباض و تغییر شکل دیواره های واژن و خاصیت تغییر دهنده آن کمک می کند ، کمک می کند تا به سلامت کلی واژن کمک کند.

Cnidium Monnier

Cnidium Monnier یک گیاه چینی است که قرن ها در طب سنتی چینی مورد استفاده قرار می گیرد و در معالجه واژینیت و ترشحات واژن مفید است. به لطف خاصیت ضد التهابی و عملکرد قدرتمند ضد عفونی کننده آن از جلوگیری از خارش کمک می کند. همچنین باعث تحریک جریان خون به واژن می شود.

مادرورت
Motherwort دارای سابقه طولانی در استفاده از گیاهان دارویی در اروپای مرکزی ، آسیا و آمریکای شمالی است. این از پیشگیری از عفونت ها و تحریک جریان خون به واژن کمک می کند ، زیرا این یک تونیک قلب است.

بوراکس

Borax یک ماده معدنی طبیعی است که معمولاً از دریاچه های نمکی خشک استخراج می شود و دارای خواص ضد عفونی کننده ، ضد قارچی و ضد ویروسی خوبی برای جلوگیری از عفونت های واژن است.

تنگ کننده واژن طبیعی و پاسخ به سوالات شما
برای به دست آوردن بهترین اثر تنگ کننده در هر شب از یک لوله ژل Acao استفاده کنید.از ژل محکم کننده آکاائو به مدت 15 روز پشت سر هم استفاده کنید تا نتایج محکم و ماندگاری حاصل شود.برای اینکه همیشه مهبل خود را محکم نگه دارید ، هر 6 ماه یکبار درمان ژل Acao اعمال کنید.بعد از قرار دادن ژل Acao به مهبل شما قبل از دو ساعت مقاربت جنسی نداشته باشید.ژل تنگ کننده واژن آکائو نباید هنگام قاعدگی ، در دوران بارداری یا شیردهی استفاده شود.انجام تمرینات ورزش کگل هنگام استفاده از ژل تنگ کننده واژن Acao ، نتایج شما را افزایش می دهد.فقط برای استفاده از واژن در نظر گرفته شده است. به صورت خوراکی مصرف نکنید. در دمای اتاق و در جای خشک و تهویه نگهداری شود.

طریق مصرف :
1- ژل تنگ کننده واژن : بهتر است قبل از خواب از ژل تنگ کننده آکائو Acao استفاده کنید. دراز کشیدن باعث کاهش نشت دارو از واژن شما می شود که سرانجام هنگام ایستادن یا راه رفتن در اطراف ممکن است اتفاق بیفتد.

 

  انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 172

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما